REZERVASYON

Otelimiz

CRYSTAL KAYMAKLI Hotel & SPA


İnsanlar binlerce yıl önce yeraltına evler kurmuşlar. Biz de Kapadokya tutkunlarına ev sıcaklığında bir otel sunduk.Crystal Kaymaklı Otelden Kaymaklı Yeraltı şehrine gidiş 5 dakika sürer. Nevşehir (Tuz Köy) Havalimanına 40 km, Kayseri Havalimanına 90 km, Nevşehir şehir merkezine ve bölgemizdeki diğer Turistik gezi güzergâhlarına araba ile 15/20 dakika mesafededir.

Açık yüzme havuzu, yeşil alanlar, basketbol sahası ile Kaymaklı otelimiz bozkırın ortasında bir yaşam alanıdır. Tarihi İpek Yolunun bir durağı gibidir.

 

Kaymaklı Otelimiz sizi farklı seçenekler konusunda özgür bırakmak için yarım pansiyon servis sunar. Kahvaltı ve öğle yemeğinin dışında, Kapadokya’nın eşsiz tarihini ve coğrafyasını gezebilmeniz size zaman bırakır. Ama, Bölgeye özgü mutfaktan örnekler sunan akşam yemeğini kaçırmamanızı da öneririz.

 


Muhteşem coğrafyayı gezdikten hemen sonra otelimizin hamamında geleneksel Türk hamamı terapisini deneyebilirsiniz. Sağlık Merkezimizde hamam, sauna, tıbbi masaj, sporcu masajı ve daha birçok uygulamaları sunuyoruz. Merkez 15.00-23.00 arasında hizmet vermektedir.

 

Bütün Odalarımızın zemini halı kaplıdır. Enerji tasarruflu kartlı kilit sistemi, uydu anten ve TV, mini bar, su ısıtıcısı (kettle), direkt telefon bağlantısı, ücretsiz wi-fi, merkezi ısıtma ve split klima, yangın dedektörü, notebook için uygun kasa vardır. Banyolarda telefon, küvet ve fön mevcuttur. Elektrik akımının 220 volttur.

Sigara içmeyen ve engelli konuklarımız için özel odalarımız vardır.

Restaurantlarımızı kıyafet ile kullanmaya özen göstermenizi rica ederiz.

Bambaşka bir coğrafyaya, gizemli bir tarihe yolculuğa hoş geldiniz